Feedback
Іконка 360 Mobile Security Antivirus

360 Mobile Security Antivirus 5.4.0.4471

Версія для Android.
360 Mobile Security Antivirus
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 2,52 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-06-23

Основна інформація щодо програми

360 Mobile Security Antivirus - програма, що незважаючи на свою назву, представляє скоріш не антивірус, а засіб для очищення та прискорення системи з основними функціями антивірусу. Взагалі у розробників додатків для Android практика об'єднання інструментів безпеки та очищення доволі поширена. А 360 Mobile Security Antivirus - це чи найпопулярніший з таких "гибридів".

Програма вміє сканувати файли, що зберігаються у пам'яті пристрою, а також додатки, що на ньому встановлені. У процесі сканування вона виконує одразу дві справи: знаходить "сміття", та визначає загрози. В середньому програмі потрібно приблизно дві хвилини на сканування. Після цього вона надає детальний екран з результатами, у якому є розділи, присвячені безпеці та очищенню. За бажанням ви можете не ознайомлюватися з наданим списком, а просто натиснути на клавішу "Очистити". Після цього всі зайві файли та віруси буде видалено. Ще 360 Mobile Security Antivirus служить для оптимізації оперативної пам'яті. Оптимізація відбувається за рахунок завершення різних служб та запущених додатків, якими ви не користуєтесь. Вона навіть додає на домашній екран спеціальну клавішу, що виконує очищення пам'яті у один дотик (та демонструє при цьому приємну анімацію).

Попереджаємо вас про те, що у програмі дійсно багато реклами. Ви будете бачити її всюди: на заблокованому екрані, у результатах сканування портативного пристрою та навіть при користуванні інструментом швидкого прискорення. Звичайно можна перейти на Pro-версію без реклами, але вона є платною.

Добірки з цією програмою

Антивіруси для Андроїд
Добірка надійних програм, що будуть піклуватися про безпеку вашого пристрою.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм