Іконка APUS Launcher

APUS Launcher 3.6.5

Версія для Android.
APUS Launcher
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 9,8 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

APUS Launcher - це лаунчер, який створено для користувачів, що бажають домогтися від свого девайсу максимальної продуктивності. Окрім того, що дана "надбудова" сама по собі є максимально "легкою", разом з нею на пристрій також встановлюється набір інструментів для очищення RAM та видалення різного "сміття" з пам'яті смартфону/планшету. Очищення відбувається у автоматичному режиму, а для його запуску потрібно зробити лише один "тап".

Але низьке навантаження при роботі та загальна "плавність" - це далеко головна перевага APUS Launcher. Головною, на нашу скромну думку, є велика кількість параметрів кастомізації. У бібліотеці лаунчеру вас чекають тисячі фонів з високою роздільною здатністю, а також велика колекція іконок та варіантів анімації. У надбудови навіть є свій власний "маркет" з темами оздоблення. Але називати його маркетом не дуже коректно, бо весь контент з нього доступний абсолютно безкоштовно.

Даний лаунчер активно розвивається та підтримується розробником. Тому він дуже рано "вчиться" новим "фішкам", які характерні подібним програмам. На даний момент з таких можна зазначити пітримку "розумних" тек з додатками, швидкий доступ до нещодавно закритих програм за допомоги свайпу, а також великий набір незвичайних віджетів для робочого столу серед яких є, наприклад, музичне підсвічування. При цьому скачати та користуватися APUS Launcher можна абсолютно безкоштовно. Розробник монетизує лаунчер лише за допомоги реклами.

Добірки з цією програмою

Найкращі лаунчери для Android
Добірка з найкращими альтернативними надбудовами для операційної системи Android.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись