Feedback
Іконка AVG AntiVirus

AVG AntiVirus 5.9.3.1

Версія для Android.
AVG AntiVirus
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 18,1 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-04-09

Основна інформація щодо програми

AVG AntiVirus - це програма, що захистить вас від вірусів, шкідливого та шпигунського ПЗ. Крім того вона буде попереджувати користувача при відвідуванні потенційно-небезпечних веб-сайтів та отриманні повідомлень, які можуть розсилати шахраї. Ще вона дозволяє самостійно бокувати окремі додатки аби ніхто з сторонніх людей не мав змоги користуватися ними. Блокувати можна за допомогою PIN-коду та/або графічного ключа. Зверніть увагу, що ця функція потребує додаткових системних дозволів. Вони ж потрібні і для створення захищеного віртуального сховища з особистими файлами (це AVG AntiVirus також вміє).

Запустивши антивірус вперше ви отримаєте пропозицію перевірити встановлені додатки та запущені процесі. Якщо протягом сканування AVG AntiVirus знайде щось підозріле, то дасть вам знати. Також програма обов'язково надасть рекомендацію щодо різних системних налаштувань. Наприклад, якщо на смартфоні/планшеті включено режим розробника (що робить систему вразливою до вірусів), то AVG AntiVirus запропонує його виключити.

І це ще не все. Програма вміє перевіряти безпечність публічних точок доступу Wi-Fi до яких ви підключаєтесь і блокувати загрози типу Captive Portal. Також вона виявляє ненадійне шифрування та "слабкі" паролі.

Аби мати змогу знайти свій портативний пристрій у разі втрати або крадіжки обов'язково активуйте функцію пошуку та створіть обліковий запис AVG. Саме за його допомоги ви зможете отримати координати пристрою та переглянути їх на карті.

Зверніть увагу на те що безкоштовна версія AVG AntiVirus містить рекламні банери.

Добірки з цією програмою

Антивіруси для Андроїд
Добірка надійних програм, що будуть піклуватися про безпеку вашого пристрою.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм