Feedback
Іконка AlReader

AlReader 1.871711070

Версія для Android.
AlReader
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 6,2 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2018-06-18

Основна інформація щодо програми

AlReader - це одна з найстаріших програм для читання книг, що має дуже прагматичний інтерфейс але при цьому пропонує доволі багатий функціонал. По-перше, "читалка" може автоматично шукати книжки у пам'яті вашого портативного пристрою, а також на SD карті. По завершені сканування вона автоматично розсортує книги за авторами, жанрами, форматами та іншими параметрами. Таким чином, AlReader не просто дає можливість читати книжки, але й приводить вашу цифрову бібліотеку до ладу.

Інша важлива особливість AlReader полягає у підтримці мережевих бібліотек OPDS, з яких користувач може без проблем завантажувати цікавий йому контент. Також з корисних функцій відзначимо можливість вибору кодування файлу, підтримку інтеграції з додатками-словниками, а також наявність функцій TTS (читання вголос). Щодо параметрів кастомізації зовнішнього вигляду сторінок, то серед них варто згадати великий вибір шрифтів, можливість обрати ширину полів та міжстроковий інтервал, а також можливість включити або відключити поворот екрану.

Як і всі інші "читалки", AlReader підтримує нічний режим та дозволяє перегортати віртуальній сторінки за допомоги свайпів. Програма працює навіть на найстаріших версія операційної системи Android, а до списку підтримуємих форматів включено FB2, TXT, HTML, ePUB, DOCX, ODT, RTF, FBZ, PRC, TRC та MOBI. Крім того, AlReader вміє розпаковувати архіви GZ та ZIP.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм