Feedback
Іконка Antivirus Free

Antivirus Free 8.6.66.02

Версія для Android.
Antivirus Free
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 5,2 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-04-09

Основна інформація щодо програми

Antivirus Free - це безкоштовний додаток, що вміє сканувати систему та знаходити у ній віруси, шпигунське ПЗ та інші типи загроз. Це один з найшвидших та найкомпактніших антивірусів для Android. Розробники заявляють, що він забезпечує надійний подвійних захист. Програма не лише включає в себе сканер загроз, але й захищає ваш Android-пристрій у режимі реального часу. При чому функція захисту у реальному часі не дуже "гальмує" саму системау Її роботу буде відчутно лише на найслабкіших смартфонах та планшетах. Слідуючи за сучасними трендами, Antivirus Free активно використовує у роботі "хмарні" технології. Зокрема з хмари програма своєчасно отримує інформацію про нові типи загроз та оновлення вірусної бази.

За бажанням користувач програми може припинити роботу у режимі реального часу. Але у такому разі ви не лише зробите свій пристрій вразливим до загроз, але й позбавите себе захисту від шахрайских сайтів у мережі та від потенційно-небезпечних посилань у повідомленнях.

Ще одна корисна функція програми полягає у прискоренні процесу заряджання портативного пристрою. Сьогодні подібні функції є майже у всіх додатках що так або інакше застосовуються для обслуговування системи. Так от інструмент зі складу Antivirus Free демонструє прискорення десь на рівні 15-20% відсотків. Не дуже багато, але все ж приємно. Зверніть увагу, що функція швидкої зарядки працює лише тоді, коли ви не займаєте портативний пристрій у процесі заряджання.

Добірки з цією програмою

Антивіруси для Андроїд
Добірка надійних програм, що будуть піклуватися про безпеку вашого пристрою.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм