1
Ставка
1.3 K
Безкоштовно

Аватария - це така соціальна багатокористувацька гра, у якій можна знайомитися та спілкуватися з іншими живими людьми. Це симулятор повноцінного віртуального життя у якому ви можете ходити на туси, облаштовувати власне житло, знаходити друзів та займатися шопінгом. Кожен гравець тут має власний рейтинг популярності, який можна підвищити виконуючи щоденні змагання та граючи у прості міні-ігри. Тобто окрім скажених вечірок та флірту то є й інші цікаві розваги.

Отримавши певну кількість віртуальної валюти у змаганнях, ви зможете витрати її на придбання меблів для своєї квартири, а також на змінення зовнішнього вигляду свого персонажу. У грі доступні сотні моделей одягу, зачісок та аксесуарів. Перед придбанням їх можна приміряти. Така можливість напевне сподобається дівчатам. Представниці прекрасної статі можуть проводити у віртуальній примірочній цілі години (як і у реальній). Якщо ви хочете зробити приємне своєму другу або подрузі, то можете купити будь-яку річ з магазину у подарунок. Ті гравці, які отримують багато подарунків, як правило, мають найвищі рейтинги.

У грі можна створити одразу кілька власних віртуальних персонажів - аватарів. Але "розпилятися" між ними буде доволі складно. Взагалі процес створення нового віртуального персонажу тут може займати від кільком хвилин до цілого дня. Редактор персонажей у Аватария дуже розвинений. За його допомоги навіть можна створити двомірну копію самого себе. Забули сказати, що графіка у грі повністю двомірна. Це зробленого для того, що б її можна було без проблем запустити на найбільш слабких пристроях. Тим не менш, з точки зору графічного оздоблення, Аватария є доволі красивою, а інтерфейс та керування персонажем у ній реалізовано дуже зручно.

Ключові особливості та функції програми

  • створення власного віртуального аватару. Можливість спілкуватися з іншими гравцями, заводити собі нових друзів та подруг;
  • облаштування віртуальної оселі меблями та новими елементами декору;
  • можливість ходити на вечірки, туси та інші цікаві заходи;
  • великий віртуальний магазин з одягом, аксесуарами та зачісками;
  • міні ігри, у яких можна заробити віртуальні гроші на нові придбання;
  • приємна двомірна графіка.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
Android
Розмір: 25,7 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 12.07.2017
Версія: 1.3.2965
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Аватария

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук