Feedback
Іконка BE-ON-ROAD

BE-ON-ROAD 17.1.4

Версія для Android.
BE-ON-ROAD
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 32,1 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-11-20

Основна інформація щодо програми

BE-ON-ROAD - це один з небагатьох навігаторів для Android, що є дійсно безкоштовним. Програма використовує детальні карти OpenStreetMap, що також є безкоштовними та постійно оновлюються. До речі, сам навігатор ви можете встановити як в пам'ять портативного пристрою, так і на SD-карту. Для роботи програми не потребується підключення до мережі, для здійснення навігації вона може використовувати як GPS, так і Glonass. Ще в BE-ON-ROAD є база з камерами контролю швидкості.

Запустивши програму вперше, ви побачите меню вибору мов інтерфейсу, серед яких є і українська. Далі потрібно буде завантажити карти країн, в яких ви збираєтесь подорожувати. От і все, тепер можна прокладати маршрут та вирушати у дорогу. Як і багато інших подібних програм, BE-ON-ROAD працює як у двовимірному, так і у тривимірному режимі. Вона також містить систему голосових підказок та велику базу з інформацією про організації та об'єкти інфраструктури.

Справжньою цікавинкою програми можна вважати можливість автоматичного переходу до нічного режиму при заході сонця. В такому режимі робота з навігатором майже не напружує очі. При бажанні ви можете взагалі вимкнути екран там користуватися лише голосовими вказівками.

Добірки з цією програмою

Навігатори для Андроїд
Найкращі мобільні навігатори.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм