Іконка BSPlayer

BSPlayer 1.29.194

Версія для Android.
BSPlayer
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 10,8 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Англійська
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

BSPlayer - програвач відео для смартфонів та планшетів з операційною системою Android. Його головною перевагою над іншими "плеєрами" є підтримка апаратного прискорення. Крім того, програма може здійснювати відтворення у спливаючому вікні при цьому не дуже навантажуючи систему та дозволяючи займатися своїми справами паралельно перегляду.

Всі інші функції програвача доволі типові. Він дає можливість змінювати основні параметри зображення (яскравість, контрастність, чіткість), обирати швидкість відтворення, підключатися до DLNA серверів через Wi-Fi, а також дозволяє переключатися між варіантами субтитрів та звукової доріжки. Більш того, до програвача можна "прив'язати" зовнішні субтитри у форматах ASS, SRT та SUB, або ж скористуватися функцію автоматичного пошуку субтитрів до фільму/серіалу у мережі. У нових версіях програвач навчився також працювати з пристроями USB OTG за наявності такої підтримки у самому пристрої.

Завдяки використанню апаратного прискорення BSPlayer, значно економить заряд акумулятору при тривалому відтворенні відео. Саме за це хвалять даний програвач користувачі з Play Market. А от щодо недоліків, то до них можна віднести проблеми з розпізнавання заголовків відео та запам'ятовуванням позиції, на якій було завершено перегляд. Також у звичайній версії відсутня підтримка архітектури ARMv7. Тому для пристроїв з такими процесорами випущено окрему версію BSPlayer.

Добірки з цією програмою

Програвачі відео для Android
Найкращі програми для відтворення відео на портативних пристроях.
Програвачі AVI для Android
Добірка плеєрів для Android, які підтримують відтворення формату AVI.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись