Feedback
Іконка Борьба Умов

Борьба Умов 4.4.2

Версія для Android.
Борьба Умов
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 34,7 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-07-12

Основна інформація щодо програми

Борьба Умов - це гра, у якій ви можете помірятися своїми знаннями з різних категорій зі своїми друзями або випадковими суперниками з мережі. Кожна гра тут складається з шести раундів. Теми раунду суперники обирають по черзі. До речі, тем у грі дуже багато: техніка, історія, біологія, художня література, релігія, ігри, кіно, географія, кулінарія, мистецтво і так інше. Завдяки тому, що гравці обирають теми по черзі, вони мають абсолютно рівні шанси виграти, не відповідаючи лише на питання тої категорії, у якій вони відчувають себе найбільш впевнено. Всього у кожному рівні три питання, а їх загальна кількість, як не важко підрахувати, складає вісімнадцять. Виграє той, хто дає більше правильних відповідей.

До кожного питання у Борьба Умов дається чотири варіанти відповіді, що трохи полегшує завдання. Раунди граються по черзі, тому якщо ваш суперник вже зіграв той раунд, на якому ви знаходитеся зараз, то після обрання варіанту ви побачити не лише правильну відповідь але й ту, що дав ваш візаві. Одночасно можна грати з багатьма суперниками. Усі початі ігри, що ще не добігли свого кінця, відображаються у окремій категорії на домашньому екрані. Якщо ви закриєте гру, то будете отримувати спливаючи повідомлення кожен раз, коли ваш суперник завершує раунд.

На даний момент Борьба Умов - одна з найпопулярніших мобільних ігр у жанрі "вікторина". Вона може похизуватися великою базою питань, яку наповнюють самі гравці. Кожного місяця тут проходять змагання, у яких потрібно відповідати на питання, що стосуються останніх світових подій. Після того, як ви відповісте на всі питання у змаганні місяця, то зможете порівняти свої результати з результатами усього ігрового комьюніті. Також у грі є особиста статистика, яку, на жаль, можуть дивитися лише гравці що придбали преміум-передплату. Також ця передплата позбавляє від доволі набридливої реклами та дає можливість змінювати свій аватар.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм