Іконка CM Launcher

CM Launcher 5.11.0

Версія для Android.
CM Launcher
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 14,7 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

CM Launcher - це лаунчер для Android, який підтримує двовимірні та тривимірні теми оформлення. За його допомоги ви зможете "тонко" налаштувати інтерфейс свого смартфону чи планшету, а також отримати у своє розпорядження кілька дуже корисних системних інструментів (їх буде автоматично встановлено разом з цією "надбудовою").

Отже, що можна кастомізувати у CM Launcher? По-перше, ви, звичайно можете самостійно обрати "шпалери". Дана програма має власну колекцію фонів у високій роздільні здатності, яку, до того ж, структуровано за категоріями. Окрім шпалер, дозволяється обрати також ефекти при переключенні між робочими столами, визначитися з зовнішнім виглядом екрану блокування (та методом розблокування), та вибрати один з тисяч доступних наборів іконок. Також ви можете просто завітати до тутешнього "маркету" з темами оформлення і встановити щось звідти.

Тепер поговоримо про цікаві інструменти, які входять до складу CM Launcher. Найважливіший серед них відповідає за звільнення "оперативки" та прибирання "сміття" за пам'яті пристрою. Також тут є вбудований менеджер додатків, за допомоги якого ви можете блокувати доступ до окремих ігор/програм, видаляти їх з пристрою чи навіть "ховати" від сторонніх очей. Працювати з менеджером дуже просто та зручно, тим більш що його, як і сам лаунчер, повністю перекладено українською мовою. З негативних сторін CM Launcher можемо відзначити, хіба що, наявність реклами.

Добірки з цією програмою

Найкращі лаунчери для Android
Добірка з найкращими альтернативними надбудовами для операційної системи Android.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись