Іконка CM Locker

CM Locker 4.8.7

Версія для Android.
CM Locker
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 7,9 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2018-02-08

Основна інформація щодо програми

CM Locker - це програма, яка відповідає за налаштування зовнішнього вигляду екрану блокування вашого Android пристрою. Окрім того, вона також дає можливість обрати метод розблокування та інші важливі параметри.

Запустивши додаток, ви отримаєте пропозицію виконати початкове налаштування. Зокрема, програмі потрібно буде надати доступ до відображення над іншими додатками, а також кілька інших важливих дозволів. Після цього залишиться лише обрати готову тему з величезної бібліотеки та встановити її на свій пристрій одним натисканням. Бібліотека готових з темами у CM Locker настільки величезна, що розробникам навіть довелося розбити її на категорій та оздобити кожен варіант тегами для полегшення пошуку. Окрім фону також можна обрати "механізм" розблокування екрану - за допомоги PIN коду, графічного ключу, або ж простим "свайпом".

Але налаштування екрану блокування - це не єдина функція, яку виконує CM Locker. За допомоги цієї програми ви також зможете обмежити доступ до інших додатків, встановлених на Android пристрої. Так, користувач має можливість встановити код доступу на "Галерею", будь-який мессенджер, клієнт соціальної мережі, або мобільний банкінг. Дуже важлива функція для тих, хто пілкується про конфіденційність своїх особистих даних. Якщо якась людина візьме ваш пристрій та кілька разів введе невірний пароль, CM Locker сфотографує її та надішле фото на вказану електрону поштову скриньку.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись