Іконка CM Security

CM Security 4.2.7

Версія для Android.
CM Security
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 19,6 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-11-20

Основна інформація щодо програми

CM Security - багатофункційне антивірусне рішення для операційної системи Android, що вміє не лише знаходити та блокувати вірусні загрози, але й містить кілька інших корисних функцій, що допоможуть вам зберегти приватність, та навіть трохи прискорити роботу портативного пристрою. Запустивши даний додаток вперше, ви отримаєте пропозицію просканувати систему у швидкому режимі. Після того, як сканування буде завершено, CM Security складе перелік "проблемних" файлів, та програм, що можуть зашкодити системи. За бажанням ви зможете самостійно позначити окремі з них як "безпечні". Далі антивірус буде переключено до режиму захисту у фоновому режимі у якому він буде використовувати відносно небагато системних ресурсів та заряду акумулятору.

Ще у CM Security є функція захисту від крадіжок. Вона вміє не лише знаходити місцезнаходження вкраденого телефону на мапі, але й робити знімок людини, що двічі ввела невірний пароль для розблокування і відправляти цей знімок вам на електронну пошту. Є у програмі і популярна нині функція блокування окремих додатків. Завдяки їй користувач може обмежити доступ, наприклад до мессенджерів.

Серед інших переваг програми можна виділити також підтримку сканування за розкладом, вбудований модуль для прискорення та очищення системи, функцію блокування викликів з обраних номерів і так інше.

Добірки з цією програмою

Антивіруси для Андроїд
Добірка надійних програм, що будуть піклуватися про безпеку вашого пристрою.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись