Feedback
Іконка Cal: Any.do

Cal: Any.do 1.1.7

Версія для Android.
Cal: Any.do
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 12,6 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2018-02-06

Основна інформація щодо програми

Cal: Any.do - це максимально простий у використанні календар для Android. Розробники програми зробили все для того, щоб ви могли якомога швидше формувати списки справ, а також позначати важливі дати. Перша цікава особливість календаря полягає у тому, що дати тут розташовано не вертикальними рядками а стрічкою. Тобто ви бачити горизонтальний перелік днів і можете швидко отримати список запланованих справ лише "натиснувши" на потрібну дату.

Які і всі інші сучасні Android календарі, Cal: Any.do вміє нагадувати про важливі справи за допомоги спливаючих повідомлень. До того ж додаток може слідкувати за вашим місцеположенням та надсилати повідомлення у потрібних місцях. Ви можете самостійно сформувати список закладів, які можна буде використовувати у записах. Наприклад - додати місце роботи або улюблену кав'ярню. Окрім активної роботи зі спливачими повідомленнями, календар також може похизуватися підтримкою синхронізації з Google Calendar та з сервісом Exchange.

Серед інших важливих особливостей, які не можна на згадати - можливість "об'єднувати" кілька зустрічей чи подій до одної. Взагалі, тут є дуже багато інструментів, що допомагають зручно керувати списками справ. Більш того, Cal: Any.do може аналізувати вашу "завантаженість" та вказувати дні, у які ви маєте вільний час.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм