Feedback
Іконка Caustic

Caustic 3.2.0

Версія для Android.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 30,2 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

Caustic - це музичний редактор для Android, який насправді більше нагадує семплер, аніж програму для роботи зі звуковими доріжками. Тим не менш, програма пропонує доволі багатий функціонал та дає можливість створювати композиції у режимі реального часу. До складу Caustic входить одразу кілька важливих компонентів, про кожний з яких потрібно поговорити детально.

Компонент Subsynth представляє собою повноцінний аналоговий синтезатор, за дещо урізаною клавіатурою. PCMSynth - семплер, який дає можливість користуватися готовими музичними фрагментами "міксуючи" їх до єдиного треку. BeatBox - це восьмиканальна драм машина, яка виконує усі функції, характерні рішення подібного роду. Крім того, у Caustic є моносинтезатор (BassLine), 8-бітний синтезатор (8BitSynth), восьмиполосний вокодер (Vocoder) та кілька інших синтезаторів, які, чесно кажучи, мають ну дуже вузьку "спеціалізацію". Крім того, редактор може запропонувати власну бібліотеку зі звуковими ефектами, та режим з двома "деками", який буде особливо цікавим для діджеїв. Для них у програмі також передбачено вбудований секвенсор.

Інтерфейс мобільного Caustic майже повністю повторює такий у десктопній версії. Так, деяким користувачам він може здатися занадто архаїчними та важким у освоєнні, але з часом ви звикнете до розташування основних елементів керування і він вже не буде здаватися таким. Скачати та спробувати Caustic ви можете абсолютно безкоштовно.

Добірки з цією програмою

Програми для створення музики для Android
Програми, які допоможуть вам створювати власні композиції за допомоги портативного пристрою.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм