Feedback
Іконка Clash of Clans

Clash of Clans 13.0.4

Версія для Android.
Clash of Clans
  
4.7 (Голосів: 2)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 130 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-12-10

Основна інформація щодо програми

Clash of Clans - це справжній хіт серед мобільних ігор, що породив після себе багато клонів. У першу чергу своєю популярністю ця гра зобов'язана цікавій концепції. Тут гравцю потрібно керувати власним кланом, розвивати базу та здійснювати набіги на сусідів. Clash of Clans - це онлайн-проект, у якому вам потрібно буде змагатися з реальними суперниками.

Перед нами не лише економічна, але й тактична стратегія. Окрім керування та розвитку бази від гравця тут потребується грамотно проводити битви. Здебільшого тактику зав'язано на правильному виборі типу бійців, а також послідовності їх "включення" до бою. У грі дуже багато різноманітних юнітів. Спочатку будуть доступні найслабші та найповільніші, але з розвитком казарм та бази вцілому ви отримаєте доступ до справжніх бойових машин. На розвиток доведеться витратити багато часу, бо будівництво окремих об'єктів може займати години, а у деяких випадках навіть дні. Добре що під час будівництва можна вийти з гри та займатися своїми справами. По його завершені ви отримаєте спливаючи повідомлення.

Взагалі, Clash of Clans розрахована на те, що гравець не буде знаходитися в ній постійно. Гру потрібно запускати кілька раз на день, аби зібрати ресурси, які добули жителі вашого віртуального села, запустити важливі процеси та провести кілька боїв. Багато часу може займати, хіба що, керування власним кланом, до якого можна запрошувати інших гравців. Соціальну складову у Clash of Clans реалізовано з "розумом". У грі передбачено кланові завдання та досягнення. Також є рейтинги кланів і можливість проведення "дружніх" битв між кланами.

Для тих, хто не дуже любить грати у компанії та комунікувати з іншими гравцями, у Clash of Clans є одиночна кампанія та багать завдань, які можна виконувати власноруч, без сторонньої допомоги.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм