Іконка Comodo Anti Theft

Comodo Anti Theft 3.1.2400

Версія для Android.
Comodo Anti Theft
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 5,4 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2018-02-06

Основна інформація щодо програми

Comodo Anti Theft - це програма, користуючись якою ви зможете без проблем знайти втрачений "розумний" девайс, або ж сфотографувати людину, яка його поцупила. Крім того, тут є функція віддаленого стирання всіх даних з пам'яті пристрою та відтворення звукового сигналу. До речі, останній буде чутно навіть у тому випадку, якщо девайс переведено у режим без звуку. Зверніть увагу, що для виконання віддалених операцій зі смартфоном/планшетом потрібно використовувати інший портативній (чи десктопний пристрій).

Процес налаштування Comodo Anti Theft при першому запуску максимально простий та зрозумілий. Від користувача потрібно лише вказати свою електронну скриньку та придумати пароль. Вказані дані будуть використовуватися для авторизації у версіях Comodo Anti Theft для будь-яких операційних систем. Для підвищення рівня безпеки рекомендуємо сгенерувати власний "ключ", який потрібно буде вказати задля того, щоб стерти дані, заблокувати поцуплений/загублений девайс, або зробити знімок на фронтальну камеру. Зверніть увагу, що при встановленні нової "прошивки" на вкрадений пристрій жодна з вказаних функцій програми працювати не буде. На жалі, від цього випадку не передбачено ніякого захисту.

Окрім "самостійного" розповсюдження, інструмент Comodo Anti Theft також включено до складу повноцінного антивірусу від Comodo.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись