Feedback
Іконка DIVAN.TV

DIVAN.TV 2.2.3.1

Версія для Android.
DIVAN.TV
  
1.2 (Голосів: 1)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 10,5 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-04-20

Основна інформація щодо програми

DIVAN.TV - це платний сервіс перегляду фільмів та серіалів, що також дозволяє переглядати телебачення. Зокрема для України у сервісі пропонується близько 180 каналів. Їх розбито на окремі пакети з різною ціною. Серед каналів є як суто українські, так і міжнародні. Є навіть кілька регіональних каналів з різних країн СНД. Ще з додатку можна слухати радіо, але тутешня бібліотека радіостанцій, на жаль, не дуже велика. А от у розділі з фільмами ви знайдете доволі багато контенту. Там своєчасно з'являються новинки, які потрапляють до окремого розділу. Також є розділи для різних жанрів, років та добірки найкращих картин від редакції DIVAN.TV.

Тепер поговоримо про безкоштовний контент (а він у програмі також є). Без наявності підписки ви можете дивитися близько десяти каналів та фільми з розділу "Безкоштовно". Вибір там не дуже великий, тому ми не можемо рекомендувати цей додаток людям, що не користуються платними послугами сервісу DIVAN.TV. Програма створена скоріш для тих, хто має підписку для свого телевізору, або телевізійної приставки. Для всіх інших існує багато альтернативних рішень, що дозволять більш комфортно, а головне безкоштовно, дивитися як телевізійні канали, так і серіали/фільми.

Інтерфейс у DIVAN.TV доволі зручний, але не дуже сучасний. З цікавих фішок варто згадати, хіба що, систему рекомендацій. Вона підбирає для користувача цікавий контент, беручи до уваги його смаки та вподобання.

Добірки з цією програмою

Програма для перегляду ТВ для Андроїд
Додатки, що дозволяють переглядати ТБ-канали на смартфонах та планшетах.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм