Feedback
Іконка Deezer

Deezer 5.4.14.56

Версія для Android.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 23,7 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

Deezer - це додаток, з яким ви зможете максимально комфортно слухати улюблену музику, до того ж роботи це абсолютно легально та безкоштовно. Бібліотека сервісу налічує майже сорок мільйонів композицій, які можна зберігати до власної музичної колекції. Ця колекція автоматично синхронізується між всіма пристроями, на яких ви користуєтесь Deezer. Крім того, що сервіс дозволяє самостійно шукати нових цікавих виконавців та музичні жанри, він також створює для вас, так званий, Flow - щоденний мікс музичних композицій, які, з великою ймовірністю, прийдуться вам до смаку. Також є тематичні мікси з найпопулярніших треків окремих виконавців та просто з "гарячих" музичний новинок.

Отже ми вже розказали вам про велику кількість переваг сервісу Deezer. І це ще не все! У додатку зовсім не має реклами, яка дуже набридає, наприклад, користувачам Spotify. Також тут є можливість переглядати тексти пісень, які ви слухаєте. Ну і найважливіша перевага додатку полягає у тому, що він дозволяє зберігати треки до пам'яті Android пристрою у високій якості. У меню налаштувань Deezer ви можете вказати максимальний розмір своєї оффлайн бібліотеки.

У одному з "найсвіжіших" оновлень у додаток було додано підтримку Android Auto - технології, яка дає можливість у один дотик переключати відтворення композиції на акустичну систему автомобіля. Дуже корисна "фішка" якої не має у більшості альтернативних сервісів.

Добірки з цією програмою

Програми для завантаження музики для Android
Програми, що допоможуть вам комфортно скачувати музику до пам'яті портативного пристрою
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм