Feedback
Іконка DigiCal

DigiCal 1.8.1d

Версія для Android.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 9,2 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2018-06-18

Основна інформація щодо програми

DigiCal - це багатофункційний та інтуїтивно зрозумілий календар, що також виконує функції планувальника робочого розкладу та пропонує великий набір віджетів для робочого столу. Всього таких віджетів шість. Вони різняться між собою за інформацією, структурою та зовнішнім виглядом. Для кожного віджету передбачено багато параметрів кастомізації інтерфейсу. Те ж саме стосується і графічної оболонки самого DigiCal. Взагалі ми можемо сміливо рекомендувати DigiCal тим, хто полюбляє мінімалістичний дизайн. Вся потрібна інформація тут відображається прямо у головному вікні, а будь-яку з запланованих подій можна видалити зі списку одним свайпом.

DigiCal пропонує аж сім різних варіантів відображення дат та списків з подіями. До того ж користувачу дається можливість відмічати важливі записи за допомоги більш ніж двадцяти різних кольорів і навіть призначати їм пріорітети.

Серед інших важливих функцій DigiCal варто відзначити автоматичну синхронізацію з часовими поясами та автоматичне заповнення інформації про місцезнаходження при створенні примітки. Також програма може надавати інформацію про поточну погоду та свята. Але зазначимо, що деякі календарі зі святами потрібно придбати окремо. Також у безкоштовній версії є реклами та кілька інших прикрих обмежень. Але навіть не дивлячись не це DigiCal пропонує непоганий набір функцій і є доволі зручним у використанні.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм