Feedback
Іконка Dolphin

Dolphin 12.0.2

Версія для Android.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 21,4 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

Dolphin - це браузер, який зробить ваш серфінг у мережі з Android пристрою зручним та приємним. Розробник пропонує користувачам продуману систему навігації, яку можна здійснювати за допомоги жестів, та можливість персоналізувати домашню сторінку. До неї можна додати посилання на потрібні сайти та обрати один з багатьох варіантів розташування елементів. Крім того, оглядач забезпечує високу швидкість завантаження сторінок. Програма використовує власні алгоритми стиснення, які дозволяють "літати" навіть по "важких" сайтах з великою кількістю графічних та медійних елементів.

Серфити з Dolphin не лише швидко, але й безпечно. Програма застережує користувача про спробу завітати до підозрілого сайту або скачати потенційно небезпечний файл. Якщо ви впевнені у безпеці ресурсу то можете ігнорувати застереження, але ми наполегливо не рекомендуємо цього робити. Інша перевага Dolphin - підтримка технології Flash. Так, на даний момент вона є застарілою, але ресурси з Flash іграми все ще користуються популярністю серед відвідувачів мережі. Тому якщо ви також навідуєтесь на подібні сайти, то даний браузер створено спеціально для вас. Він є чи не єдиним сучасним Android оглядачем, який вміє працювати з "флеш".

Що стосується графічною оболонки, то вона у Dolphin у доволі типова, як для мобільного браузера. Але якщо ви любите нестандартні інтерфейси, то можете обрати альтернативну тему у меню кастомізації.

Добірки з цією програмою

Браузери для Android
Добірка кращих веб-оглядачів для операційної системи Android.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм