Feedback
Іконка Домашнє ТБ HD

Домашнє ТБ HD 4.6

Версія для Android.
Домашнє ТБ HD
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 7,2 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2015-05-03

Основна інформація щодо програми

   Домашнє ТБ HD - це проста програма для перегляду телевізійних каналів, що не містить нічого зайвого. Для перегляду ефіру потрібного вам каналу достатньо просто вибрати його у головному меню та почекати, доки програма завантажить зображення. Якість відео у програмі дещо різниться між каналами. Деякі навіть представлено у HD, а для перегляду їх потрібно мати доволі швидке та стабільне з'єднання з мережею. Розробники постійно перевіряють стан каналів, так що ви навряд чи знайдете тут ті, що не працюють.

   Графічна оболонка у Домашнє ТБ HD доволі прагматична. Тут немає якихось "прикрас", завдяки чому працює програма дуже швидко навіть на "слабких" пристроях. В окремий розділ виділено сімейні канали, там ви завжди знайдете то, що буде цікаво подивитися з родичами. Вбудований в програму програвач містить лише одну активну кнопку, що відповідає за паузу та програвання. Ніяких інших налаштувань в Домашнє ТБ HD немає.

   Список каналів дещо змінюється з версії до версії. На даний момент їх близько сотні, при чому є як російські, так і українські. І останнє, за що можна похвалити програму, - це повна відсутність реклами. Сама вона розповсюджується абсолютно безкоштовно.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм