Feedback
Іконка Edjing

Edjing 6.16.04

Версія для Android.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 22,8 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-06-23

Основна інформація щодо програми

Edjing - це один з найпопулярніших мікшерів для операційної системи Android. Завдяки ньому, ви зможете створювати нові композиції та музичні сети. При необхідності програму можна навіть використовувати у якості "діджейського" пульту. Тут є віртуальні тарілки, вбудований сеплер, а також модуль, який відповідає за створення черги треків.

Варто відзначити той факт, що програма містить у собі платний контент, хоча сама по собі розповсюджується абсолютно безкоштовно. Так, з 16 пакетів семплів задарма доступно лише два. Також відсутні інструменти для аранжування окремих музичних стилів. Це трохи пригнічує загальне враження від роботи з Edjing, але взагалі, дана програма є чи не найкращим рішенням для новачків, які мають бажання почати створювати власну музику.

Edjing підтримує тісну інтеграцію з різними музичними сервісами, серед яких SoundCloud та Deezer. Звідти можна запозичувати композиції, які потім будуть використані у проектах. Також у програмі є власна колекція треків яка постійно оновлюється. До доданих композицій можна застосовувати різні ефекти (луна, реверберація і таке інше), "грати" з темпом, використовувати фейдер, створювати лупи і таке інше. У програмі є багатосмуговий еквалайзер, який допомогає "тонко" налаштувати звучання окремих композицій та проекту в цілому.

Не дивлячись на велику кількість інструментів та функцій, працювати з програмою доволі просто, бо вона має добре продуманий сучасний інтерфейс.

Добірки з цією програмою

Програми для створення музики для Android
Програми, які допоможуть вам створювати власні композиції за допомоги портативного пристрою.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм