Feedback
Іконка Фильмы Онлайн

Фильмы Онлайн 1.8.1

Версія для Android.
Фильмы Онлайн
  
4.4 (Голосів: 1)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 2,4 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2015-04-19

Основна інформація щодо програми

   Фильмы Онлайн - додаток, що є мабуть найкращим рішенням для перегляду фільмів у режимі онлайн. На відміну від інших подібних програм, ця не містить в собі реклами, не працює за принципом торрент-клієнту (що може призводити до гальмування при перегляді) і при цьому є абсолютно безкоштовною. В ній ви не знайдете фільми, що були записані на камеру з кінотеатру. Розробники пильно стежать за релізом прем'єр у високій якості і швидко додають їх до внутрішньої бази програми. Для новинок навіть виділено окремий розділ.

   До кожного з фільмів у бази додано скріншоти та короткий опис. Окрім того, їх категоризовано, а переглянути існуючі категорії ви можете на боковій панелі. Перед початком перегляду програма запропонує вам обрати якість відео. Будьте уважні! При повільному з'єднанні з мережею оберіть низьку якість, бо у іншому разі Фильмы Онлайн буде постійно довантажувати відео при відтворенні.

   До речі, програма може відтворювати обраний фільм як у вбудованому, так і у сторонньому програвачі. За допомогою якого саме програвача відео буде відтворюватися, можна вказати у панелі налаштувань. Ще розробники лишили користувачеві можливість писати коментарі до відео, додавати його в "Обране" та ставити "лайки".

Добірки з цією програмою

Додатки для перегляду фільмів онлайн для Android
Програми, які дозволять вам комфортно дивитися фільми на своєму портативному пристрої.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм