Feedback
Іконка Firefox

Firefox 57.0.1

Версія для Android.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 40,5 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

Firefox - це браузер, який ще пару років тому назад був чи не найбільш популярним рішенням для "серфінгу". На даний момент він впевнено займає другу позицію за об'ємом користувачів, одразу після Chrome. При створені мобільної версії браузеру для операційної системи Android, розробники постаралися перенести до неї найважливіші функції та переваги від десткопного оглядача. Зокрема, вони зберегли "оригінальні" швидкість та стабільність роботи.

Firefox для Android створено на власному "двигуні" Mozilla, який підтримує всі сучасні веб-стандарти та гарантує швидкий обмін даним з браузерами, встановленими на інших пристроях (як десктопних, так і портативних). Також він підтримує автоматичну синхронізацію закладок, відкритих вкладок та налаштувань.

У останніх версіях оглядача, розробники зробили упор на приватність користувача. У Firefox діє мінімальний набір трекерів. Також програма блокує багато механізмів збору приватної інформації, які встановлено на різних сайтах. Крім того, браузер піклується про вашу безпеку. Наприклад, він повідомляє про те, що ресурс не використовує безпечні протоколи передачі даних (HTTPS), або взагалі має "сумнівну" репутацію. Те ж саме стосується файлів, які ви скачуєте. Вбудований менеджер перевіряє безпеку завантажень, особливо ретельно аналізуючи файли у форматі APK.

Що стосується інтерфейсу, то він тут не дуже відрізняється від графічних оболонок інших мобільних браузерів. З переваг відзначимо, хіба що, зручне переключення між вкладками та наявність панелі з візуальними закладками.

Добірки з цією програмою

Браузери для Android
Добірка кращих веб-оглядачів для операційної системи Android.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм