Іконка Fleksy Keyboard

Fleksy Keyboard 9.0.0

Версія для Android.
Fleksy Keyboard
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 14 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Українська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

Fleksy Keyboard - не зовсім стандартна клавіатура, яка допомагає значно підвищити швидкість набору за допомоги використання свайпів. Крім того, додаток дає користувачеві широкі можливості щодо кастомізації зовнішнього вигляду клавіш та самої панелі. Якщо ви шукаєте хорошу і, головне, безкоштовну альтернативу стандартній Android клавіатурі, то ми наполегливо рекомендуємо звернути увагу саме на цей варіант.

Отже, як саме Fleksy Keyboard прискорює введення тексту? Ну по перше, вона дозволяє виконувати масу операцій жестами. Наприклад видалення останнього слова тут відбувається за допомоги жесту вліво а переміщення курсору до кінця речення - свайпом вправо. У додатку навіть передбачено режим для введення однією рукою не відриваючи пальця від екрану. Також можна переключатися між різними розкладками, варіантами клавіш та анімаціями при натисканні. Якщо такого набору функцій вам здається не достатньо - скористуйтеся розширеннями. Так, у Fleksy Keyboard є власний "маркет" у якому ви знайдете багато цікавих плагінів. За їх допомоги, наприклад, можна включити підсвічування слів або відобразити додатковий рядок з цифрами на основній панелі.

Ще у Fleksy Keyboard є власна бібліотека з "гіфками", пошук у якій можна здійснювати за допомоги ключових слів. Ну і остання "фішка", на якій наголошує розробник - це повна приватність. Додаток не збирає ніяких особистих даних про користувача у процесі роботи, зберігаючи конфіденційність.

Добірки з цією програмою

Клавіатури для Android
Добірка альтернативних клавіатур для пристроїв з операційною системою Android.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись