Іконка GOM Player

GOM Player 1.4.0

Версія для Android.
GOM Player
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 32,1 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

GOM Player - програма, за допомоги якої ви зможете відтворювати відео та музику на своєму Android пристрої. Це мобільна версія популярного програвача, яка майже не відрізняється від десктопної у плані функціоналу. Наприклар, плеер не потребує попереднього декодування перед початком перегляду/прослуховування. Також тут є підтримка великої кількості різних медіа форматів та навіть можливість роботи з відео, які було знято у форматі 360 градусів.

Серед інших, більше тривіальних, функцій зазначимо керування відтворенням за допомоги жестів. Ви можете поставити паузу за допомоги "тапу", перемотати вперед чи назад "свайпом вліво чи вправо, та швидко розгорнути меню свайпом вгору. Ще GOM Player дозволяє керувати швидкістю відтворення, але змінити її можна лише з панелі керування. Там ви також можете включити таймер засинання чи зробити скріншот з відео.

Тим, хто зберігає багато музики та відео на своєму смартфоні чи планшеті, буде важливо дізнатися про те, що розробники GOM Player передбачили у ньому зручний менеджер для роботи з "медіатекою". Крім роботи з локальними файлами, програвач також може працювати з "хмарними" сховищами. Зокрема він підтримує Dropbox, GoogleDrive, WebDAV та OneDrive. Більш того, у GOM Player передбачено вбудований FTP-клієнт. Непогано, як для безкоштовного програвача, чи не так? Взагалі, єдиний недолік програми, на нашу думку, полягає у тому що вона не дуже добре "дружить" зі старими версіями Android (пітримуються версії 4.0.3 та вище).

Добірки з цією програмою

Програвачі відео для Android
Найкращі програми для відтворення відео на портативних пристроях.
Програвачі AVI для Android
Добірка плеєрів для Android, які підтримують відтворення формату AVI.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись