Feedback
Іконка Game Guardian

Game Guardian 81.0

Версія для Android.
Game Guardian
  
4.0 (Голосів: 7)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 17,6 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-06-04

Основна інформація щодо програми

Game Guardian - ще одна програма, що позиціонується як аналог ArtMoney для Android. За її допомогою можна значно "полегшити" гру у майже всі існуючі мобільні ігри. Як і "родич" для Windows, цей додаток вміє знаходити потрібні ігрові процеси та змінювати їх значення, дозволяючи тим самим заволодіти додатковими ресурсами, на кшталт золота, здоров'я або мани, стати безсмертним, відкрити нові територій, інший заблокований контент і тому подібне.

Якщо ви коли-небудь грали в ігри для смартфонів та планшетів, то ймовірно знаєте, що розробники люблять монетизувати їх таким чином: наприклад гравцю потрібно побудувати будівлю у своєму віртуальному селищі. Для цього слід зібрати ресурси та почекати багато часу. У разі, якщо ви не хочете чекати, то гра запропонує вам заплатити гроші. Так от, подібні ігри останнім часом становляться усе більш "жадібними" і перетворюються з забави на справжню мороку. Так от, за допомогою Game Guardian ви зможете значно скоротити час очікування у подібних ситуаціях не вдаваючись до платежів.

Перед тим, як користуватися програмою, рекомендуємо ознайомитися з інструкцією до неї, особливо у тому випадку, якщо ви ніколи не користувалися ArtMoney. Також треба зазначити, що для роботи Game Guardian потрібно мати Root-права.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм