Feedback
Іконка Gardenscapes - New Acres

Gardenscapes - New Acres 1.5.2

Версія для Android.
Gardenscapes - New Acres
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 97,5 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-07-12

Основна інформація щодо програми

Gardenscapes - New Acres - таймкіллер, у якому розробники взяли дві популярних ігрових концепції: збір трьох однакових елементів на ігровому полі у один ряд, а також геймплей, зав'язаний на розвитку власною бази. У даному випадку - розвитку саду. Спочатку у вас є невеличка територія, яку навіть не можна назвати садом. Все що знаходиться на ній - це кілька доріжок, та старий занедбаний фонтан. Щоб відновити колишню красу потрібні віртуальні гроші, а заробити їх ви можете граючи у ту саму головоломку,  де потрібно збирати три однакових елементи у один ряд. Якщо ви не маєте досвіду знайомства з подібними аркадами, то от вам короткий лікбез. У головоломках "три у ряд" є ігрове поле, на якому знаходиться кілька десятків елементів, що відрізняються один від одного за кольором та формою. Гравець має змогу змінювати положення двох сусідніх елементів, тим самим намагаючись зробити так, щоб три чи більше елементів встали до одного ряду. Після того, як ряд було складено, ви побачите красиву анімацію та отримаєте певну кількість ігрових очок (залежно від довжини ряду).

Варто зазначити, що розробники не просто взяли популярну механіку. Вони привнесли до неї кілька корисних фішок, які роблять ігровий процес набагато більш різноманітним. Наприклад, на ігровому полі є спеціальні елементи-бонуси, які помножують отримані очки при їх додаванні до ряду. Різновидів бонусів дуже багато. Від рівня до рівня їх кількість лише зростає.

Так, перейдемо до того етапу, коли ви вже перетворили частину зароблених очок на віртуальні монети. Що на них можна купити? Ну у першу чергу потрібно придбати для саду лавки, потім поставити туди більше декорацій, відновити фонтан у центрі та посадити нові рослини. Пізніше можна буде задуматися про розширення території саду.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм