Feedback
Іконка Geometry Dash

Geometry Dash 2.11

Версія для Android.
Geometry Dash
  
1.4 (Голосів: 1)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 60,1 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Платно)
Оновлення: 2017-07-12

Основна інформація щодо програми

Geometry Dash - це гра для тих, хто любить складність. На перший погляд це звичайний платформер, у якому потрібно пересуватися по двовимірному рівні намагаючись не впасти з платформи та не натрапити на гострі шипи. Головний герої - квадрат. Так, квадрат, ви не помилися! Декорації рівней складено з правильних геометричних фігур: трикутників, ромбів і так інше. На словах здається що це виглядає дещо архаїчно, але насправді оформлення у грі дуже стильне. Те ж саме можна сказати і про музичний супровід. У Geometry Dash вас чекають динамічні ритми, що відмінно підходять до ігрового процесу за настроєм.

Тепер щодо геймплею. Він тут настільки простий, що повністю описується одним реченням. Квадрат самостійно пересувається по рівні, а від гравця потрібно своєчасно "тапати" по екрану щоб він підстрибував і долав перепони. Щоправда своєчасно стрибати - це завдання зовсім не з простих. Квадрат постійно прискорюється, а геометрія рівня (в прямому сенсі) стає більш заплутаною. У грі є "челендж" та адиктивна механіка, через що в неї можна грати годинами. А через просте керування одним пальцем робити це можна, наприклад, сидячі у черзі або під час поїздки у громадському транспорті. Коротше кажучи це ідеальна гра для вбивання часу.

Пройти рівень у Geometry Dash - задача не з простих, тому за це дають винагороду у вигляді віртуальних монет. Витрати їх можна на елементи кастомізації головного персонажу. Також можна змінити кольорову гамму рівня або придбати собі справжню ракету, що дозволить подолати особливо складні ділянки на рівні. Всі віртуальні предмети та прикраси можна купити за віртуальну валюту. Внутрішніх платежів тут немає. Хіба що за бажанням ви маєте змогу придбати розширену версію Geometry Dash, де доступно більше рівнів.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм