Feedback
Іконка Google Chrome

Google Chrome 75.0.3770.101

Версія для Android.
Google Chrome
  
4.4 (Голосів: 1)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 45,8 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-06-23

Основна інформація щодо програми

Google Chrome - браузер, який на даний момент користується найбільшою популярністю у світі. Якщо говорити точніше, то перед нами його Android версія, яку створено з оглядом на особливості роботи з портативними пристроями. Тим не менш, у мобільний додаток "перекочували" всі ті переваги, які ми звикли бачите у десктопному оглядачі. Серед них: висока швидкість завантаження сторінок, приємний та інтуїтивний інтерфейс, зручна панель швидкого доступу до улюблених сайтів, "гібридна" строка пошуку і таке інше. Крім того додаток для Android отримав кілька "власних" цікавих функції, про які ми розкажемо далі.

Як і будь-який інший мобільний браузер, Google Chrome може "стискати" сторінки заради економії трафіку. При чому таке стиснення відбуватися без видимої втрати у якості. Ще у даному оглядачі є клавіша, яка відповідає за завантаження певного контенту зі сторінки до пам'яті пристрою. Відкривати нові вкладки можна буквально у одне натиснення. До речі, за умови авторизації у обліковому записі Google, вкладки будуть автоматично синхронізуватися між десктопним та мобільним Chrome.

Розробники даного оглядача не могли не попіклуватися про безпеку користувачів. Браузер ретельно перевіряє усі сторінки, які ви відвідуєте, а також файли, які ви завантажуєте, сповіщуючи про небезпеку.

Серед інших корисних функцій, які є далеко не у всіх браузерах, варто відзначити підтримку голосового керування та функцію перекладу тексту з екрану.

Добірки з цією програмою

Браузери для Android
Добірка кращих веб-оглядачів для операційної системи Android.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм