Feedback
Іконка Google Календар

Google Календар 5.8.16

Версія для Android.
Google Календар
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 18,6 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2018-02-08

Основна інформація щодо програми

Google Календар - це стандартний календар, який допоможе вам фіксувати важливі подій. Завдяки цьому додатку ви зможете без проблем переглянути свій розклад на найближчий день чи місяць або отримати інформацію про те, на який день тижню "випадає" певна дата. За замовчування всі дати у календарі відображаются як вертикальна стрічка. Але додаток пропонує і інші варіанти відображення. Переключатися між ними ви можете у меню "Налаштування".

Цікаво відзначити, що у Google Календар всі додані записи розділяють на "Подій" та "Нагадування". Другі відрізняються від перших тим, що про їх наближення додаток обов'язково сповістить вас. Додати нову подію або нагадування можна зі зручного спливаючого меню. Всі дати у календарі, до яких додано певний запис, відмічаються спеціальним кольором. До речі, календар тісно інтегрується з іншими додаткам. Наприклад, забронювавши готель чи придбавши квиток, можна в один дотик додати нагадування про подорож до програми. Якщо Google Календар встановлено одразу на кілька портативних пристроїв, додану інформацію буде автоматично синхронізовано між ними (якщо ви, звичайно, не відключили цю функцію).

Інтерфейс додатку виконано у сучасному "матеріальному" стилі. До того ж Google Календар повністю перекладено українською мовою. За замовчуванням дану програму встановлено на багатьох "прошивках" Android. Якщо ви використовуєте не одну з таких, то можете виконати встановлення самостійно.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм