Feedback
Іконка Google Play Музыка

Google Play Музыка 8.6.6626-1.Z

Версія для Android.
Google Play Музыка
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 14,6 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

Google Play Музыка - офіційний додаток відповідного музичного сервісу. Завдяки ньому ви зможете отримати необмежений доступ до мільйонів треків, які містяться в тутешній бібліотеці. Композиції можна як слухати у режимі онлайн, так і завантажувати до пам'яті портативного пристрою. Крім того, у сервісі передбачено радіостанції для різних музичних жанрів та готові списки відтворення на будь-який випадок.

Як і всі інші музичні сервіси, цей працює за моделлю передплати. Тобто користувач щомісяця (або щороку) платить певну суму грошей, через що отримує можливість слухати що завгодно і коли завгодно. Передплата на Google Play Музыка коштує небагато а кожному новому користувачеві тут пропонують аж три місяці безкоштовного пробного періоду. Це одна з найважливіших переваг сервісу над конкурентами.

А от щодо переваг самого додатку, то тут можемо відзначити доволі зручний програвач, який дає можливість керувати відтворенням з заблокованого екрану, формувати плейлісти, та добре працює з будь-якими гарнітурами. Також програма має дуже стильний інтерфейс та забезпечує швидку навігацію за розділами. Максимальний об'єм треків, які можна додати до персональної бібліотеки - 50000. При чому за використанні Google Play Музыка на кількох пристроях зміст бібліотеки автоматично синхронізується між ними. На основі доданих композицій сервіс щодня формує для кожного користувача персональний список рекомендацій.

Добірки з цією програмою

Програми для завантаження музики для Android
Програми, що допоможуть вам комфортно скачувати музику до пам'яті портативного пристрою
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм