Feedback
Іконка Hexamob Recovery

Hexamob Recovery 6.125

Версія для Android.
Hexamob Recovery
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 24,1 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

Hexamob Recovery - це програма, яка допоможе відновити файли, які було видалено зі смартфону та планшету на базі операційної системи Android. Додаток може працювати з багатьма типами файлів: зображеннями, відео, фото, архівами і таке інше. Єдина умова, якої потрібно дотриматися користувачеві - це отримати права Root. Без них запустити Hexamob Recovery, на жаль, не вдасться.

Працювати з програмою не складно. Вам потрібно лише запустити її та вибрати носій з якого потрібно буде виконати "відновлення". Додаток може працювати як з SD картами, так і з "власною" пам'яттю смартфона/планшета. При чому перед початком аналізу носія користувач може вказати формати файлів які потрібно знайти. Вказання форматів допомагає прискорити процес аналізу та навіть зробити його більш ефективним. Також дозволяється виконати "загальне" сканування, при якому програма складе повний список файлів, які можна відновити. Далі вам залишиться лише відзначити потрібні файли "галочками" та натиснути на клавішу відновлення.

Звертаємо вашу увагу на те, що у окремих випадках файл може відновитися лиш частково. Наприклад у документі можуть бути відсутні окремі фрагменти. Також у останніх версіях Hexamob Recovery з'явилася додаткова функція, яка відповідає за остаточне видалення даних без можливості їх подальшого відновлення. Вона буде корисна, наприклад, тим хто планує продати або подарувати пристрій та хоче бути впевненим у збереженні персональних даних.

Добірки з цією програмою

Програми для відновлення даних для Android
Програми, які допомагають відновити втрачені дані.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм