Іконка Hola Launcher

Hola Launcher 3.1.0

Версія для Android.
Hola Launcher
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 6,6 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

Hola Launcher - це стильна та швидка надбудова для операційної системи Android, що має багато переваг над "фірмовими" лаунчерами, які встановлюються за замовчуванням на портативні пристрої від різних виробників. Наприклад, дане рішення підтримує багато параметрів кастомізації. Користувач має змогу самостійно змінити "шпалери", обрати один з багатьох представлених наборів іконок, та навіть змінити анімацію переключення між робочими столами.

Ще у Hola Launcher є інструменти для прискорення системи. У один дотик ви можете звільнити більше оперативної пам'яті закривши зайві служби та програми. Окрім оптимізації роботи системи, лаунчер також допомагає оптимізувати роботу акумулятора. Застосувавши спеціальний режим, ви зможете значно збільшити автономність портативного пристрою, при цьому не сильно втративши у продуктивності. Більш того, у Hola Launcher є функція прискорення зарядки, яка, за словами користувачів Play Market, економить час до повного заповнення індикатору приблизно на 20-30 відсотків.

Ну і останній важливий інструмент, про який не можна не згадати, це менеджер додатків. Користуючись ним ви зможете блокувати або "ховати" певні програми а також переглядати статистику їх використання. Крім того, менеджер виконує функції деінсталятору.

Скачати та користуватися Hola Launcher можна абсолютно безкоштовно. Але варто зазначите, що у лаунчері є доволі багато набридливої реклами.

Добірки з цією програмою

Найкращі лаунчери для Android
Добірка з найкращими альтернативними надбудовами для операційної системи Android.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись