0
Ставка
3.2 K
Безкоштовно

Hungry Shark Evolution - це динамічна, але трохи "скажена" гра, де ви зможете відчути себе величезною кровожерливої акулою, яка має єдину ціль: вполювати як можна більше риби та аквалангістів. Застерігаємо, що гра є доволі жорстокою, тому ми не можемо рекомендувати її дітям.

На вибір гравцю доступно більш дванадцяти акул. Деякі з них доступні з самого початку, а деяких потрібно буде "розблокувати" за успішне проходження рівнів. Плаваючи у глибинах океану, необхідно не лише знаходити там щось їстівне, але й старатися уникати небезпек. Наприклад, небезпеку представляють морські міни, натрапивши на які, ви втратите частину здоров'я. Також уникайте колючих морських їжаків та особливо гострих рифів. Але найбільшу небезпеку у Hungry Shark Evolution представляють інші акули. Ви не єдиний хижак у океані, тому зустрівши важкого суперника, старайтеся якомога швидше віддалитися від нього. Також у глибинах можна знайти різноманітні скарби та бонуси.

Керувати акулою дуже просто. У вас є дві активні клавішами, якими можна змінювати траекторію руху. Є і альтернативна схема керування, я у якій задіяно вбудований у портативний пристрій гіроскоп. Розганяється акула самостійно. Час від часу гравцю доведеться користуватися клавішами, які вмикають реактивний ранець та інші "активні" бонусу, що можна знайти у океані або купити на зібрану віртуальні валюти. Достатньо розігнавши акулу, ви зможете навіть вистрибнути з води та поласувати туристами, які пливуть на екскурсійних суднах. Бонуси додають до гри ще більш динаміки та цікавих можливостей.

Hungry Shark Evolution має приємну повністю тривимірну графіку. Тим не менш, вона доволі "жваво" працює на слабких пристроях. Добра оптимізація - ще одна перевага даної гри.

Ключові особливості та функції програми

  • можливість пограти та величезну акулу, яка полює на риб та аквалангістів у глибинах океану;
  • зручне керування за допомоги віртуальних клавіш та гіроскопу;
  • багато небезпечних о'бєктів: гострі рифи, морські їжаки, інші акули;
  • активні бонуси, що допомагають полювати більш ефективно;
  • дванадцять різних морських хижаків на вибір;
  • змагання з друзями у мережі.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
Android
Розмір: 93,2 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 11.07.2017
Версія: 4.8.0
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Hungry Shark Evolution

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук