Feedback
Іконка IGO Primo

IGO Primo 9.6.29.353462

Версія для Android.
IGO Primo
  
2.0 (Голосів: 15)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 6,1 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2015-04-19

Основна інформація щодо програми

   IGO Primo - дуже непоганий навігатор для мобільних пристроїв на базі операційної системи Android, що вирізняється звичною графічною оболонкою у "старому стилі". Розробники програми на намагалися зробити свій продукт революційним, вони лише "прив'язали" доволі таки непоганий функціонал до простого і всім знайомого інтерфейсу. Переваги тутешньої графічної оболонки полягають у тому, що завдяки великим розмірам елементів керування нею зручно користуватися безпосередньо при водінні.

   Серед інших корисних можливостей навігатору можна виділити продуману систему прокладення маршрутів, голосове супроводження при русі, а також підтримку системи Traffic Message Channel. Остання вміє попереджувати користувача про пошкоджене покриття на дорозі попереду, але не завжди точно працює на території України. Ще IGO Primo вміє самостійно завантажувати та автоматично оновлювати карти.

   Даний навігатор є універсальним, тобто працює майже на всіх портативних пристроях та самостійно підлаштовується до їх розмірів екрану. Серед недоліків IGO Primo можна відзначити те, що програма потребує наявності у пристрої SD-карти, та має проблеми зі зберіганням історії поїздок. У іншому ж програма нічим не поступається дорогим сучасним навігаторам, хоча сама вже давно не оновлюється.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм