Feedback
Іконка Jewels Saga

Jewels Saga 1.6

Версія для Android.
Jewels Saga
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 6,9 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-07-12

Основна інформація щодо програми

Jewels Saga - аркада, у яку дуже просто та цікаво грати. Кожен новий рівень починається з того, що вам пропонують ігрове поле, складене з рядків дорогоцінного каміння. Задача гравця полягає у тому, щоб знищувати це саме каміння, очищати ігрове поле та заробляти віртуальні очки, необхідні для успішного завершення рівня. Як це зробити? Дуже просто! Достатньо пересунути один самоцвітів щоб він утворив горизонтальний чи вертикальний рядок із іншими самоцвітами. Рядок вважається повним, якщо до нього входить три чи більше абсолютно однакових елементів (однакової форми та кольору). Щойно ви складете такий, то побачити красивий ефект і отримаєте заслужені очки. Так, крок за кроком, необхідно виконати ціль, поставлену для конкретного рівня. Для цього рекомендуємо складати якомога довші рядки а також включати до них елементи-бонуси. Вони приносять додаткову винагороду, або, наприклад, знищують найближчі елементи.

Окрім стандартного режиму з проходженням окремих рівнів, Jewels Saga також пропонує режим виконання певних завдань за певний час. Цей режим створено для того, щоб ви могли ставити та бити власні рекорди. Всі результати гра фіксує у окремому розділі. Нажаль, глобального рейтингу та рейтингу серед друзів тут не має. Тому змагатися можна лише з самим собою.

З технічної точки зору гра трохи застаріла, але грати в неї від того не менш цікаво та весело. А от з речей, що дійсно псують враження від ігрового процесу, варто відзначити наявність реклами та донату. За реальні гроші тут пропонують придбати додаткові підказки для тих ситуацій, коли гравець не бачить варіантів складення рядків. Не те щоб донат дуже "жосткий" та необхідний, та все одно неприємно.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм