Feedback
Іконка Kinguser

Kinguser 4.0.5.100

Версія для Android.
Kinguser
  
2.5 (Голосів: 6)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 165 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-04-20

Основна інформація щодо програми

   Kinguser - це абсолютно безкоштовний додаток, що створено спеціально для керування правами суперкористувача на Android. Потрібен він тим, хто вже має права Root, але не хоче відкривати доступ до них окремим програмам. Прямо на стартовій сторінці програми ви побачити список додатків, які запрошували доступ до адміністраторських прав та їх наявність.

   Сама ж програма одразу після встановлення запускає службу, що працює у фоновому режимі. Ця служба відстежує запроси на отримання прав та видає користувачеві діалогове вікно, у якому пропонується підтвердити або ж закрити доступ до них. Всі ваші дії Kinguser записує до розділу з історією. Ще дана утиліти вміє здійснювати резервне копіювання Root.

   Окрім головного свого головного призначення, програма також містить два корисних інструменти: перший призначений для видалення додатків з системи, а другий - для керування автоматичним запуском програм разом з запуском Android. До речі, перший інструмент вміє видаляти як сторонні додатки, так і системні. Важливо зазначити, що сама Kinguser прав суперкористувача не надає. Перед початком користування програмою вам доведеться отримати Root за допомогою сторонніх спеціалізованих рішень.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм