Іконка Кошмары из глубин

Кошмары из глубин 1.5

Версія для Android.
Кошмары из глубин
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 491 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Demo (Платно)
Оновлення: 2017-08-12

Основна інформація щодо програми

Кошмары из глубин - повноцінний мобільний квест з дуже приємною графікою та захопливим сюжетом. Це одна з найкрасивіших ігор для Android, у яку дійсно цікаво грати. Але вона має один великий недолік - після першої локації гравця просять придбати ліцензію. Тобто насправді перед вами не повноцінна гра, а лише її демонстраційна версія.

Зав'язка тут дуже нетривіальна та багатообіцяюча. Ви граєте за власницю музею, до якого поступає незвичайний експонат - труна з відомим піратом. Поки ви пораєтеся з паперовою роботою, пірат раптово зникає і краде вашу власну дочку! Вам потрібно знайти пропажу, попутно дізнавшись історію про те, як старий розбійник хотів повернути до життя свою кохану, намагаючись використати для цього силу молодості. У грі вас чекає багато зустрічей з дуже незвичайними персонажами, а також живі діалоги, кілька десятків локацій та маса головоломок. Подорожуючи, ви не раз потрапите до морських глибин, відвідаєте затоплений корабель з сімнадцятого сторіччя, а також зможете дослідити старовинні катакомби. Гра є доволі довгою, але не дивлячись на це проходиться просто на одному подиху.

Як ми вже сказали раніше, окрім стандартних квестових механік, як то правильне застосування предметів з інвентарю до речей на екрані, є також міні-ігри. Загалом їх механіку зав'язано на складанні пазлів або на правильному розташуванні певних елементів на екрані. Ігри доволі цікаві, а їх концепції повторюються дуже рідко. Не цураються розробники з G5 Entertainment і типових головоломок з пошуку предметів на екрані. Таких у грі близько сорока. У кожній з головоломок вам пропонують складну, частково-динамічну, сцену у якій надійно заховані предмети, що потрібні для вирішення головоломки. Для полегшення завдання також надають список цих самих предметів.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись