0
Ставка
360
Безкоштовно

Крысы Online - безкоштовна багатокористувацька гра, де вам потрібно буде взяти під свій контроль групу щурів, що живуть у каналізації. Доволі незвичайний сеттинг, чи не так? Так от, граючи за членів зграї потрібно буде красти сир, полювати на інших щурів та потихеньку створювати власне сирне царство, вибираючись з каналізації назовні. Вихід з підземної тюрми - складна задача. Тому на її виконання доведеться витратити не один день. На шляху вас чекає багато паззлів, перепон та лабіринтів. Тому обов'язково запасіться терпінням та витримкою.

Окрім того, що щури є відмінними мисливцями та ворами, вони які і люди, можуть відчувати світлі почуття. Наприклад любов, чи жагу мати власну сім'ю. Саму тому у грі потрібно буде допомагати гризунам різної статі створювати пари та досягати сімейної ідилії. Окрім особистого життя, вашому щуру необхідно соціалізуватися. У Крысы Online присутня система кланів, вступивши до якого ви будете спільно з іншими гравцями "працювати" на загальний рейтинг та виводити співтовариство на вершини "топів". Між кланами постійно відбуваються сутички та грабежі. Члени одного клану просто зобов'язані псувати життя членам іншого. Коротше кажучи, вступ до клану додасть вам не лише союзників, але й ворогів.

Графічне оформлення у грі виконано таким чином, щоб щури та оточення здавалися у ній не бридкими а дуже милими та дотепними. Крысы Online - це багатокористувацький проект. У якому окрім повсякденної рутини можна розважити себе участю у турнірах, экспериментами з виводу вампірів та джокерів, а також простим спілкуванням з друзями. Гра є багатоплатформовою. Окрім версії для Android, вона доступна також на iOS, та навіть у соціальних мережах, таких як Facebook або Вконтакте.

Ключові особливості та функції програми

  • гра за зграю щурів, які живуть у каналізації, але прагнуть вийти назовні та заснувати власне сирне царство;
  • необхідність постійно полювати та грабувати інших щурів;
  • можливість створити сім'ю з гризунів та досягти сімейної ідилії;
  • вступ до кланів з іншими гравцям, який дозволить отримати не лише нових друзів, але й ворогів;
  • комічна графіка, що робить головних героїв гри дуже дотепними;
  • гра з друзями на будь-яких платформах.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
Android
Розмір: 63,7 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 12.07.2017
Версія: 3.22.0
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Крысы Online

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук