Feedback
Іконка Крысы Online

Крысы Online 3.22.0

Версія для Android.
Крысы Online
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 63,7 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-07-12

Основна інформація щодо програми

Крысы Online - безкоштовна багатокористувацька гра, де вам потрібно буде взяти під свій контроль групу щурів, що живуть у каналізації. Доволі незвичайний сеттинг, чи не так? Так от, граючи за членів зграї потрібно буде красти сир, полювати на інших щурів та потихеньку створювати власне сирне царство, вибираючись з каналізації назовні. Вихід з підземної тюрми - складна задача. Тому на її виконання доведеться витратити не один день. На шляху вас чекає багато паззлів, перепон та лабіринтів. Тому обов'язково запасіться терпінням та витримкою.

Окрім того, що щури є відмінними мисливцями та ворами, вони які і люди, можуть відчувати світлі почуття. Наприклад любов, чи жагу мати власну сім'ю. Саму тому у грі потрібно буде допомагати гризунам різної статі створювати пари та досягати сімейної ідилії. Окрім особистого життя, вашому щуру необхідно соціалізуватися. У Крысы Online присутня система кланів, вступивши до якого ви будете спільно з іншими гравцями "працювати" на загальний рейтинг та виводити співтовариство на вершини "топів". Між кланами постійно відбуваються сутички та грабежі. Члени одного клану просто зобов'язані псувати життя членам іншого. Коротше кажучи, вступ до клану додасть вам не лише союзників, але й ворогів.

Графічне оформлення у грі виконано таким чином, щоб щури та оточення здавалися у ній не бридкими а дуже милими та дотепними. Крысы Online - це багатокористувацький проект. У якому окрім повсякденної рутини можна розважити себе участю у турнірах, экспериментами з виводу вампірів та джокерів, а також простим спілкуванням з друзями. Гра є багатоплатформовою. Окрім версії для Android, вона доступна також на iOS, та навіть у соціальних мережах, таких як Facebook або Вконтакте.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм