Іконка Minuum Keyboard

Minuum Keyboard 3.5.2

Версія для Android.
Minuum Keyboard
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 46,4 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Англійська
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

Minuum Keyboard - безкоштовна клавіатура для Android, головною фішкою якої є "компактний" режим у якому всі літери розташовано одним рядком. Розробники називають Minuum "маленькою клавіатурою для великих пальців", з чого ви можете зрозуміти на яких людей розраховано цей додаток. Сама по собі клавіатура також виглядає доволі стильно та підтримує усі функції, які характерні рішенням подібного роду. Тут є система "прогнозування" вводу та автоматичного доповнення слів, можливість зміни теми оформлення і таке інше. Також варто відзначити наявність зручних клавіш для роботи з буфером обміну ("вирізати", "вставити", "копіювати").

Отже, встановивши Minuum Keyboard на свій портативний пристрій, ви зможете набирати тексти швидше та комфортніше. Одна з найважливіших переваг клавіатури, зокрема компактного режиму, полягає у тому, що вона займає мінімум місця на екран, виділяючи більше "площі" під відображення контенту. Також тут є величезна колекція "гіфок" та emoji, якою можна користуватися при роботі майже з будь-яким месенджером.

З інших цікавих функцій зазначимо моніторинг швидкості вводу, зміну розташування клавіш, підтримку голосового набору (використовується двигун Google Voice Typing), а також зручну роботу зі словниками. Обрати потрібні словники можна зі спеціального списку, який відображається при першому ж запуску Minuum Keyboard. Українського у ньому, на жаль, не передбачено.

Добірки з цією програмою

Клавіатури для Android
Добірка альтернативних клавіатур для пристроїв з операційною системою Android.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись