Feedback
Іконка My Little Pony

My Little Pony 5.2.2a

Версія для Android.
My Little Pony
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 43,9 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-05-22

Основна інформація щодо програми

My Little Pony - це добра та барвиста гра за мотивами популярного однойменного фільму. У ній вам доведеться зустріти знайомих персонажів, таких я Радуга, Эпплджек, Флаттершай та інших. До речі, їх озвучено реальними акторами з мульфільму. У компаній з ними потрібно буде розвивати Понівіль та грати у міні-ігри. Цікаве заняття для себе тут знайде кожен. Як ті, хто полюбляє геймплей про розвиток власного міста, так і ті, хто любить ігри з простою концепцією, у які зручно грати у громадському транспорті. Обидві складові реалізовано з розумом. Особливо добре розробникам вдалося графічне оздоблення та анімація. Понівіль у грі виглядає просто казково. Яскраві будівлі та незвичайні декорації змушують вас повертатися у це місто знову і знову.

Тепер більш детально про активності, які доступні гравцю у My Little Pony. Однією з головних цілей у грі є збір колекції поні. Виконуючи нескладні завдання щодо будівництва та розвитку Понівілю, а також беручі участь у сезонних подіях, ви будете отримувати нові моделі персонажів. Нових поні також можна зустріти досліджуючи Еквестрію - країну, де розгортається дія мультфільму (та гри відповідно). Дівчатам, які грають у My Little Pony, напевно сподобається можливість обирати наряди для поні. У грі є велика бібліотека з речами та модними аксесуарами, які можна виграти у акціях або купити за реальні гроші. Так, у My Little Pony є внутрішні покупки, але це єдиний її суттєвий недолік.

Щомісяця у грі проходять нові івенти з цікавими сюжетами, подіями, завданнями, персонажами і призами. Це не дає гравцям занудьгувати і регулярно отримувати нові "порції" казкових пригод.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм