Feedback
Іконка Навител Навигатор

Навител Навигатор 9.7.2286

Версія для Android.
Навител Навигатор
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 23,2 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Платно)
Оновлення: 2017-04-09

Основна інформація щодо програми

Навител Навигатор - це популярне платне рішення для здійснення навігації. Програма працює в оффлайн-режимі та містить у собі детальні карти країн Европи, Азії та Америки. Для того щоб навігатор мав змогу працювати без наявності підключення до мережі, вам необхідно завантажити карти потрібних країн у пам'ять пристрою до того як вирушати у подорож. Зверніть увагу, що деякі карти є платними і можуть займати багато місці у пам'яті смартфону/планшету. Але ніхто не заважає вам перемістити їх на SD-карту.

Окрім стандартних функцій прокладання та супроводження маршруту, Навител Навигатор містить кілька інших корисних "фішок". Він вміє надавати інформацію про затори на догрогах, про погоду, ДТП, та заправних станціях. У деяких країнах він навіть буде знати ціни на пальне на різних АЗС та зможе порівняти їх. Якщо ви додасте своїх друзів та знайомих до сервісу Навител. Друзі/Хмара, то будете бачити їх слідкувати за їх поточним розташуванням на карті в режимі реального часу. Дуже корисна функція для водіїв вантажівок.

Якщо ваш пристрій має достатньо потужне "залізо", то ми рекомендуємо спробувати тривимірний режим карт. Особливо це стосується тих, хто багато переміщається містом зі складними багаторівневими розв'язками.

Графічну оболонку Навител Навигатор створено таким чином, аби ви могли користуватися програмою однією рукою, не знімаючи іншу зкерма. Не відволікатися від дорогb допоможуть також голосові підказки. До речі вибрати голос можна самостійно з меню налаштувань.

Добірки з цією програмою

Навігатори для Андроїд
Найкращі мобільні навігатори.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм