Feedback
Іконка OLX.ua (Slando)

OLX.ua (Slando) 4.44.7

Версія для Android.
OLX.ua (Slando)
  
2.9 (Голосів: 6)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 12,8 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-06-04

Основна інформація щодо програми

OLX.ua (Slando) - офіційний мобільний клієнт сервісу, за допомогою якого, якщо вірити засновникам, - "Продається все!". Він представляє собою найпопулярнішу в Україні дошку безкоштовних оголошень, яка щодобово допомагає мільйонам користувачів купувати та продавати найрізноманітніші товари, починаючи з дріб'язкових аксесуарів і закінчуючи елітною нерухомістю.

Користуватися мобільним клієнтом не на багато складніше, аніж веб-версією сервісу. Для того, щоб додати своє оголошення, вам достатньо буде вказати заголовок та ціну товару, обрати своє місто, додати короткий опис та, за бажанням, прикріпити фотознімки. Останні можна зробити прямо на вбудовану в портативний пристрій камеру і завантажити їх до програми з галереї у кілька торкань. Дуже зручно шукати оголошенням від інших користувачів. Робити це можна як за ключовими словами у заголовку, так і вдавшись до фільтрів. Ще мобільний клієнт дає можливість спілкуватися з потенційними покупцями та продавцями прямо у програмі. Якщо власник оголошення лишив номер мобільного телефону чи адресу Skype, то можна навіть подзвонити йому в один крок. Серед найважливіших достоїнств клієнту можна виділити непогану швідкість роботи навіть при повільному з'єднанні з мережею.

Останні коменарі
Віталій написав(ла):
24.04.2017, 19:20
OLX.UA підтримують зловмисників, а постійних клієнтів просто відшивають! Я був власником бізнес-акаунту на сайті Olx.ua протягом 5 років. За цей час назбирав там постійну базу покупців, з якими підтримував контакт через повідомлення на сайті. Одного дня мені прийшло емейл-повідомлення, що мій...

Альтернативи

ТОП 100 програм