Feedback
Іконка Peers TV

Peers TV 6.22.3

Версія для Android.
Peers TV
  
1.1 (Голосів: 1)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 21,1 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-04-20

Основна інформація щодо програми

PeersTV - це додаток, що дозволить переглядати телевізійні програми на смартфоні або планшеті. Прости виберіть потрібний вам канал з величезної бібліотеки та натисніть на нього. Програма одразу ж почне відтворення у вбудованому програвачу. У PeersTV є регіональні канали, канали на конкретні вузькоспеціалізовані теми, а також невелика колекцію радіостанцій. До речі, додаток функціонал IPTV-клієнта. Тобто ви можете вказати адресу провайдеру IPTV (якщо ви сплачуєте послуги такого) або ж додати до програми файл зі списком відтворення у форматі M3U. Такі списки не важно знайти в мережі або на тематичних форумах.

Ще одна корисна функція PeersTV полягає у можливості перегляду телевізійних програм у записі. Якщо ви пропустили своє улюблене шоу або серіал, то просто перейдіть до розділу з телевізійною програмою і знайді її/його у списку. Сервіс зберігає ефір за останні 24 години. На жаль ця функція працює лише для каналів з "власної" бібліотеки PeersTV.

Програма вміє працювати з пристроєм Chromecast. Для тих, хто не в курсі Chromecast - це невеличкий гаджет, що підключається до телевізору та з'єднується з портативним пристроєм за допомоги точки доступу Wi-Fi. Після цього можна транслювати зображення зі смартфону або планшету на великий ТВ-екран.

Скачати та користуватися PeersTV можна безкоштовно, але доведеться переглядати рекламу. Ми вважаємо що це несуттєвий недолік як для такого корисного та багатофункційного додатку.

Добірки з цією програмою

Програма для перегляду ТВ для Андроїд
Додатки, що дозволяють переглядати ТБ-канали на смартфонах та планшетах.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм