0
Ставка
464
Безкоштовно

Pou - логічний розвиток ідеї тамагочі. Пу - це миле створіння що живе у вашому телефоні або планшеті. За ним потрібно постійно доглядати та слідкувати за тим, як ваш вихованець зростає. Під піклуванням ми розуміємо необхідність годувати Пу, слідкувати за тим, щоб він дотримувався розпорядку дня (своєчасно лягав спати та прокидався), а також миття створіння у тому разі, коли воно забруднилося. Перед нами не зовсім гра, у звичному розумінні цього слова. Pou - це скоріше інтерактивний додаток для тих, хто завжди мріяв про домашню тваринку але не мав можливості її завести.

Тим не менш, у складі додатку є повноцінні міні-ігри з простою концепцією. Є гра, де Пу стрибає по платформах а вам потрібно слідкувати за тим щоб він не впав (дуже нагадує Doodle Jump), аркада, у якій потрібно збирати три однакових елементів у ряд, а також гонка, де вашому вихованцю потрібно долати перепони на скейті та інших різновидах транспорту. Коротше кажучи, окрім щоденних турбот у Pou вас також чекають цікаві розваги.

З інших активностей, що доступні гравцю, варто згадати про можливість експериментувати з різними сполуками у місцевій лабораторії, змінювати зовнішній вигляд Пу, приміряти на нього різний одяг та аксесуари та облаштовувати кімнати у домі, де живе наш вихованець. З недавніх пір, у грі з'явилась можливість знайти дівчину для головного герою (або хлопця, якщо ви граєте за Пу жіночого роду). Розвиваючи співвідношення можна отримати доступ до нових ігор, а також розблокувати досягнення.

Гра має дуже яскраву двовимірну графіку і доступна для завантаження абсолютно безкоштовно. Єдине на що тут можна витрати реальні гроші - це придбання одягу та аксессуарів. Але це є абсолютно не обов'язковим та не впливає на ігровий процес.

Ключові особливості та функції програми

  • ваш власний віртуальний вихованець за яким потрібно пильну слідкувати;
  • добірка цікавих міні-ігор з головним персонажем;
  • примірювання нових нарядів та аксесуарів для вашого Пу;
  • облаштування дому, де він проживає;
  • лабораторія у якій можна проводити експерименти;
  • можливість завести романтичні відношення з іншим створінням;
  • приємна двовимірна графіка.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
Android
Розмір: 20,8 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 11.07.2017
Версія: 1.4.73
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Pou

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук