Feedback
Іконка Prey Anti Theft

Prey Anti Theft 1.7.9

Версія для Android.
Prey Anti Theft
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 9,9 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Російська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2018-02-06

Основна інформація щодо програми

Prey Anti Theft - це додаток, що допоможе знайти портативний пристрій якщо ви його загубите. Крім того, він буде особливо корисним у випадку крадіжки. Програма дозволить віддалено заблокувати смартфон/планшет. Більш того, користуючись нею Ви зможете непомітно сфотографувати злодія та отримати його світлини на пристрій, з якого ви виконуєте пошук. Так, щоб знайти втрачений девайс потрібно буде скористуватися іншим пристроєм. Добре, що у Prey Anti Theft є версії майже для всіх популярний операційних систем. Більше того, сервіс також надає зручну веб-версію, з якої ви зможете керувати всіма "підключеними" до системи пристроями.

Перед початком роботи з Prey Anti Theft вам потрібно зареєструватися, використовуючи для цього електронну поштову скриньку. Після цього можна налаштувати ступінь захисту - увімкнути функції геолокації, а також додати текст повідомлення, яке буде відображатися при віддаленому блокуванні. Можливо, за його допомоги ви мотивуєте злодія повернути девайс.

З інших функцій, які пропонує Prey Anti Theft, можемо відзначити можливість відтворення звукового сигналу. Для чого це потрібно? Ну, наприклад, для того, щоб знайти пристрій, загублений у кімнаті. Головна перевага цієї функції полягає у тому, що вона працює навіть тоді, коли пристрій знаходиться у режимі "Без звуку".

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм