Feedback
Іконка S Health

S Health 5.4.1.0005

Версія для Android.
S Health
  
0.2 (Голосів: 1)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 62,5 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-02-14

Основна інформація щодо програми

S Health - додаток, що позиціюється розробниками як віртуальний щоденник здоров'я. Програма працює лише на пристроях від Samsung, та встановлена на багатьох портативних пристроях за замовчуванням. Додаток стане у пригоді всім, хто звик слідкувати за своїм здоров'ям та регулярно займатися фізичними вправами. Його можна вважати універсальним рішенням, що підійде для слідкування за харчуванням, сном, вагою, зростом та таке інше. В S Health можна записати навіть кількість вжитого алкоголю та скористуватися спеціальним інструментом для підрахування калорій.

Найбільшу увагу розробники програми приділили до, так званого, "Календарю тренувань". Напевно ви знаєте про те, що багато спортсменів записують всі виконані вправи до звичайного паперового щоденнику. Завдяки цьому вони можуть планувати свої подальші тренування для слідкувати за прогресом. Так от, у програмі є майже такий самий віртуальний щоденник, але більш зручний та практичний. Ще S Health буде корисною тим людям, що регулярно приймають ліки. Програма буде нагадувати вам про те, що ви забули прийняти щось у вказаний час та навіть дозволить записати симптоми.

Претензій немає і до зовнішнього вигляду програми. Її графічну оболонку виконано у сучасному "матеріальному" стилі, так що користуватися програмою - одне задоволення.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм