Feedback
Іконка SHAREit

SHAREit 5.2.29

Версія для Android.
  
2.8 (Голосів: 21)
Системи: Android
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 24,8 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-12-10

Основна інформація щодо програми

SHAREit - програма, що відмінно підходить для обміну файлами будь-яких розмірів між портативними та стаціонарними пристроями. Переміщення у програмі відбувається за допомогою протоколу Direct Wi-Fi. Це означає, що для того, щоб перемістити дані з одного пристрою до іншого вам потрібно приєднати обидва до однієї точки доступу. Далі від користувача потребується запустити пошук пристроїв та "зв'язати" їх один з одним. Для цього необхідно надіслати та підтвердити запит на одному з девайсів. От і все, тепер просто обирайте потрібні файли і переміщуйте їх майже миттєво.

Перше, що ви побачите, коли запустите програму - це вікно з короткою інструкцією, яка ознайомить вас з можливостями програми. Воно, як, власне, і весь інтерфейс програми, виконано у популярному "матеріальному" дизайні. Похвалити SHAREit можна також і за дуже зручний менеджер файлів, наявність інструменту формування черги обміну та можливість надання "загального доступу" для пристроїв.

Також SHAREit стане у пригоді тим, хто хоче швидко перенести усі дані зі старого смартфону на новий. Для цього в ній є функція OneKey, що при наявності потрібних системних дозволів зможе зібрати усі ваші записи, повідомлення і навіть музику та відео, після чого запакує весь цей контент, перенесе через точку доступу та розпакує на новому пристрої. Для цієї операції OneKey знадобиться не більше п'яти-десяти хвилин.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм