Feedback
Іконка SPB TV

SPB TV 3.6.5

Версія для Android.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 10,5 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-04-09

Основна інформація щодо програми

SPB TV - це програма, що дозволить переглядати прямий ефір телевізійних каналів, а також записи минулих програм. Завдяки їй ви ніколи не пропустите цікаве шоу або серію улюбленого серілу. Все що потрібно для роботи програми - смартфон або планшет з Android та підключенням до мережі. Додаток працює як при підключенні до Wi-Fi так і при користуванні мобільними мережами 3G/LTE. Зверніть увагу, що програма використовує великі об'єми трафіку, тому ми рекомендуємо все ж переглядати телевізор лише при підключенні до точки доступу. SPB TV самостійно адаптує якість зображення під швидкість з'єднання.

Загальна кількість каналів у бібліотеці програми перевищує дві сотні. Заради зручності пошуку всі вони об'єднані у одному розділі. Порядок каналів дозволяється змінювати за власним бажанням. Окремі з них можна додавати до розділу "Обране".

SPB TV підтримує можливість виводу зображення зі смартфону/планшету на екран телевізору. Зокрема програма працює з Chromecast, WiDi, Miracast та деякими версіями Android TV. Якщо ви попередньо підключили свій портативний пристрій будь якими з вказаних вище способів, то зможете "розшарювати" зображення натисканням однієї клавіші у майбутньому.

Вбудований у SPB TV програвач окрім стандартного режиму відтворення підтримує також режим "картинка у картинці" та режим "завжди на передньому плані". Перший дозволить переглядати одразу два канали, а другий дасть можливість працювати з іншими додатками не відволікаючись від улюбленою передачі або шоу.

Добірки з цією програмою

Програма для перегляду ТВ для Андроїд
Додатки, що дозволяють переглядати ТБ-канали на смартфонах та планшетах.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм